Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Dzierzgówek - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak, ul. Nowobielańska

Widok,Skierniewice(Dzierzgówek + 14 km)

758 000 zł320,63 m² 2 364,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż trzykondygnacyjny budynek w Skierniewicach, na osiedlu Widok. Osiedle Widok jest jedną z największych dzielnic miasta, z kompletną infrastrukturą codzienną i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wysoki standard, ul. Klickiego

Łowicz(Dzierzgówek + 9 km)

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zmodernizowanego, gustownie urządzonego domu, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łowiczu przy ulicy Klickiego, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Miedniewice

Miedniewice(Dzierzgówek + 21 km)

429 000 zł75 m² 5 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 055 m²

Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu położony na przestronnej działce o powierzchni 3055 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy, idealny dla osób poszukujących miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Radziwiłłów

Radziwiłłów(Dzierzgówek + 20 km)

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż przestronny, w pełni odnowiony dom o powierzchni 170 m , położony na zagospodarowanej działce o wielkości 1450 m . Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mława(Dzierzgówek + 18 km)

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym, położony w spokojnej, rozwijającej się okolicy Mławy przy ul. Jutrzenki. Cena: 550 000 zł Lokalizacja: mława, ul. Jutrzenki Numer działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Maurzyce

Maurzyce(Dzierzgówek + 16 km)

999 000 zł225 m² 4 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 927 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego wraz z zabudową gospodarczą. Nieruchomość jest zlokalizowana w miejscowości Maurzyce, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kolonia Wola Szydłowiecka

Kolonia Wola Szydłowiecka(Dzierzgówek + 18 km)

1 200 000 zł100,60 m² 11 928,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Numer oferty w biurze 6944 Oferta tylko dla klienta gotówkowego! Jeśli szukacie Państwo nieruchomości w urokliwym spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku ta oferta jest odpowiednia!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skierniewice

Widok,Skierniewice(Dzierzgówek + 14 km)

449 000 zł125 m² 3 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania dom do gruntownego remontu. Na działce o powierzchni ok. 900m stoi dwukondygnacyjny, murowany dom o powierzchni zabudowy ok. 125m składający się z 4 lokali mieszkalnych po 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Franciszków

Franciszków(Dzierzgówek + 22 km)

490 000 zł195 m² 2 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do zakupu dom parterowy w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 195 m2, usadowiony na działce o powierzchni 1000m2. Dom jest na nowo powstającym osiedlu w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Saksofonowa

Mława(Dzierzgówek + 18 km)

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dzierzgówek

Dzierzgówek,łódzkie

800 000 zł204 m² 3 921,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom ocieplony, funkcjonalny, garaż ma dwa stanowiska, 6 pokoi, 3 łazienki, sauna, duża kuchnia, piwniczka, kominek, taras zadaszony, dwa balkony. Działka w lesie, w cichej okolicy, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dzierzgówek

Dzierzgówek,łódzkie

880 000 zł320 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom ocieplony, funkcjonalny, garaż na dwa stanowiska, 6 pokoi, 3 łazienki, sauna, duża kuchnia, piwniczka, kominek, taras zadaszony, dwa balkony. Działka w lesie, w cichej okolicy, ogrodzona.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij